O nas

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi z zakresu masażu leczniczego, relaksacyjnego oraz zabiegi medycyny naturalnej. Nasz gabinet mieści się w centrum Krosna, w budynku Stomatologia Anna na I piętrze, na ulicy Feliksa Czajkowskiego. Przedmiotem naszej pracy są nie tylko masaże wykonane na najwyższym poziomie, ale również szeroko pojęta relaksacja, pielęgnacja i wypoczynek. Dzięki bogatej ofercie masaży i zabiegów na ciało o działaniu relaksującym, odchudzającym antycellulitowym i nie tylko zapewniamy, że poczują się u nas Państwo jak nigdy dotąd.

O właścicielce gabinetu

Jestem dyplomowaną terapeutką manualną. Ukończyłam Studium Naturoterapii i posiadam państwowy dyplom Czeladnika Naturoterapeuty. Podczas studium zapoznałam się z ze sposobem wykonywania masażu klasycznego, relaksacyjnego, masażu bańką chińską, terapią leczniczą przy bólach kręgosłupa i pleców oraz holistycznymi zabiegami jakimi są akupresura stóp i konchowanie uszu. Dodatkowo ukończyłam następujące kursy masaży:

  • Kurs Masażu Sportowego
  • Kurs Masażu Shiatsu
  • Kurs Masażu Odchudzającego
  • Kurs Masażu Tkanek Głębokich
  • Kurs masażu Stemplami Ziołowymi
  • Kurs masażu Limfatycznego

Ze wszystkimi dyplomami i certyfikatami mogą się Państwo zapoznać u nas w gabinecie. Serdecznie zapraszam!


Nasze atuty

Możliwość płatności kartą

Posiadamy terminal więc bez problemu zapłacą Państwo kartą płatniczą lub telefonem.

Duży wybór masaży

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę masaży - zarówno tych klasycznych, jak i bardziej egzotycznych.

Atmosfera

Przykładamy ogromną uwagę do tego, by mogli Państwo się u nas zrelaksować, dlatego zapewniamy atmosferę sprzyjającą wyciszeniu.